İyi Beslen İyi Hisset...


Emsculpt / Ems Pro / Ems Cihazı


Emsculpt, non-invasive bir cild yoğunlaşma tekniğidir. Cildin altındaki kasları etkilemek için elektromanyetik enerji kullanır. Bu, kasların kasılmasını ve güçlenmesini sağlar, bu da cildin daha tonik ve sıkı görünmesini sağlar. Emsculpt, bel bölgesi, kalça, bacak, kol ve göğüs gibi vücut bölgelerinde kullanılabilir. Emsculpt, genellikle 30 dakika süren tek seanslardan oluşur ve genellikle bir bölge için 8-10 seans gerekir. 
Emsculpt cihazı, non-invasif bir şekilde vücut kontürlerini ve tonusunu artırmayı amaçlar ve şu olumlu etkiler sunar:
  1. Kas güçsüzlüğünü önler: Emsculpt, cildin altındaki kasları etkileyerek kas güçsüzlüğünü önler ve kasları güçlendirir.
  2. Kas hacmini artırır: Emsculpt, kas kasılmasını sağlayarak kas hacmini artırır ve dolayısıyla vücudun daha tonik görünmesini sağlar.
  3. Adipoz doku miktarını azaltır: Emsculpt, kasların kasılması sonucu adipoz doku miktarını azaltabilir ve dolayısıyla vücudun daha sıkı görünmesini sağlar.
  4. Ağrısız ve invaziv olması: Emsculpt, cerrahi bir girişim gerektirmeyen ve ağrısız bir cild yoğunlaşma tekniğidir.


  • Gözle görülür etkilerini görebilmek için kaç seans yapılması gerekiyor?
  • İşlem güvenli midir?
  • Ağrılı bir tedavi mi?
  • İyileşme sürecine gerek duyulur mu?
  • Alınan sonuçların kalıcılığı ne kadardır?
Gözle görülür etkilerini görebilmek için kaç seans yapılması gerekiyor?
İşlemin hemen sonrasında bölgedeki kasların daha belirgin ve sıkı olduğunu görmeniz mümkündür. 3. seanstan sonra bedeninizdeki gözle görülür değişiklikleri farkedeceksiniz.
İşlem güvenli midir?
Evet, FDA tarafından onaylanan EmSculpt teknolojisi güvenli bir işlemdir.
Ağrılı bir tedavi mi?
Yarım saat kadar süren tedavi ağrısız bir tedavidir. Bazı hastalar kasları yoğun bir şekilde çalıştıran tedaviyi ‘garip bir his’ şeklinde tasvir etseler de acı verici bir işlem olmadığı yolunda hem fikirler.
İyileşme sürecine gerek duyulur mu?
İşlemden hemen sonra normal yaşamınıza geri dönebilirsiniz. Tedavi edilen bölgede, çok fazla egzersiz yaptığınızdakine benzer ağrı ve sızılar olabilir ancak günlük yaşantınızda sizi asla rahatsız etmez. Bunlar tamamen normaldir ve birkaç gün içinde geçer.
Alınan sonuçların kalıcılığı ne kadardır?
Klinik çalışmalar tedavinin olumlu etkilerinin bir yıl sonra bile devam ettiğini gösteriyor. Ancak aynı egzersizde olduğu gibi tedavinin sonuçlarının devamlılığı için ara seanslar yapılması önerilir. Koruyucu etki için nasıl bir program izlenmesi gerektiği diyetisyeniniz tarafından belirlenir.


Ortadaki çubuğu sağa ve sola hareket ettirerek değişimi gözlemleyebilirsiniz 🙂

Emsculpt Before&After

BEFORE
AFTER
BEFORE
AFTER
BEFORE
AFTER
BEFORE
AFTER
BEFORE
AFTER
BEFORE
AFTER
BEFORE
AFTER
BEFORE
AFTER
BEFORE
AFTER
BEFORE
AFTER
BEFORE
AFTER
BEFORE
AFTER

İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2019 yılında mezun oldum.

Mezuniyet sonrası bulunduğum hastane bünyesinde polikliniğe gelen hastaların tedavisi ile bir çok hastalık üzerine çalıştım. Meslek hayatım boyunca 550’den fazla danışanımla eğlenceli süreçler geçirerek başarılı sonuçlar aldık.

Diyetisyen olarak amacım; danışanlarımın hayatlarını kısıtlamadan sağlıklı beslenmeyi hayatlarına entegre ederek kişisel programları ile sürdürülebilir bir yaşam oluşturmak. Bu süreçte yapacağımız çok fazla alternatifimiz var.
Gelin bu yolda birlikte yürüyelim. İstanbul- Bayrampaşadaki ofisime sizleri bekliyorum.

Copyright by Hilal Genç 2022

Open chat
Scan the code
Merhaba